Wyświetl pojedynczy post
Eternit
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 20.11.2012, 20:30
sovinho_02 napisał(a):Wyświetl post
Zagrał 67 minut w MESIE ze Śląskiem. Zrobiona chłopaka w balona, jak przychodził do Wisły to mówił że rok temu miał propozycje z Wisły ale do Młodej Ekstraklasy a teraz do 1 drużyny to poszedł a i tak gra tylko w MESIE>
Przecież on miał zabieg kolana w wakacje. Miesiąc przerwy od treningów miał. Gdzieś w okolicy września był dopiero wprowadzany do gry. Nie wiem czy rozegrał pełny mecz w mesie, a co dopiero mówić o I składzie.
Odpowiedz cytując