sovinho_02 napisał(a):

|
Zagrał 67 minut w MESIE ze Śląskiem. Zrobiona chłopaka w balona, jak przychodził do Wisły to mówił że rok temu miał propozycje z Wisły ale do Młodej Ekstraklasy a teraz do 1 drużyny to poszedł a i tak gra tylko w MESIE>
|
Przecież on miał zabieg kolana w wakacje. Miesiąc przerwy od treningów miał. Gdzieś w okolicy września był dopiero wprowadzany do gry. Nie wiem czy rozegrał pełny mecz w mesie, a co dopiero mówić o I składzie.