Wyświetl pojedynczy post
sovinho_02
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 20.11.2012, 20:11
Pele_94 napisał(a):Wyświetl post
Ktoś się orientuje co z Burasem ?
Zagrał 67 minut w MESIE ze Śląskiem. Zrobiona chłopaka w balona, jak przychodził do Wisły to mówił że rok temu miał propozycje z Wisły ale do Młodej Ekstraklasy a teraz do 1 drużyny to poszedł a i tak gra tylko w MESIE>
Odpowiedz cytując