Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 20.11.2012, 19:21
Nie no dajcie spokój. Ruch wszyscy leją ostatnio. Ja wiem, że Wisła to dzisiaj najlepszy klub na przełamanie ale nie wygrać z tak słabym Ruchem to była by już nie tragedia tylko komedia.

Odpowiedz cytując