Temat
:
[13 kolejka] Ruch Chorzów - WISŁA Kraków, 25 listopada, godz. 17.
Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
Od: 05.2011
Offline
#
13
20.11.2012, 19:21
Nie no dajcie spokój. Ruch wszyscy leją ostatnio. Ja wiem, że Wisła to dzisiaj najlepszy klub na przełamanie ale nie wygrać z tak słabym Ruchem to była by już nie tragedia tylko komedia.
riv
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do riv
Znajdź inne posty napisane przez riv