M129 napisał(a):

|
Burliga podobno ostatnio na treningu ćwiczył na lewej obronie, więc chyba on zagra (byle nie Frederiksen).
|
Biorąc pod uwagę: pauzę Bunozy, kontuzje Głowackiego, Czekaja, Ilieva wydaje mi sie że zagramy :
Pareiko - Jovanovic, Jaliens,Chavez,Burliga - Melikson,Wilk,Sobolewski,Garguła,Chrapek - Genkov
w odwodzie zostają tylko:Miśkiewicz,Frederiksen, Szewczyk,Uryga,Boguski,Sikorski,Quioto
z tym że wątpliwe jest by Kulawik postawił na młodych : Urygę, Szewczyka
jak gra Frederiksen i Sikorski to mówić nie trzeba, więc tak naprawdę mamy 2 zawodników z których warto skorzystać w meczu.
Wynik obstawiam w okolicach remisu, ale może się trafić nawet porażka albo zwycięstwo( lecz nie wypracowane ale przypadkowe).