Wyświetl pojedynczy post
sovinho_02
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 20.11.2012, 18:46
M129 napisał(a):Wyświetl post
Burliga podobno ostatnio na treningu ćwiczył na lewej obronie, więc chyba on zagra (byle nie Frederiksen).
Biorąc pod uwagę: pauzę Bunozy, kontuzje Głowackiego, Czekaja, Ilieva wydaje mi sie że zagramy :

Pareiko - Jovanovic, Jaliens,Chavez,Burliga - Melikson,Wilk,Sobolewski,Garguła,Chrapek - Genkov

w odwodzie zostają tylko:Miśkiewicz,Frederiksen, Szewczyk,Uryga,Boguski,Sikorski,Quioto
z tym że wątpliwe jest by Kulawik postawił na młodych : Urygę, Szewczyka
jak gra Frederiksen i Sikorski to mówić nie trzeba, więc tak naprawdę mamy 2 zawodników z których warto skorzystać w meczu.
Wynik obstawiam w okolicach remisu, ale może się trafić nawet porażka albo zwycięstwo( lecz nie wypracowane ale przypadkowe).
Odpowiedz cytując