Baala napisał(a):

Ciekawe kto zagra na lewej Bunoza kartki, Frederiksen jakis uraz (może wyzdrowieje), Jaliens ostatnio grał ale jak Bunoza kartki to w środku też się robi luka. Chyba będzie trzeba Burlige wystawić.
|
Burliga podobno ostatnio na treningu ćwiczył na lewej obronie, więc chyba on zagra (byle nie Frederiksen).