abruzzi napisał(a):

ANtoni Macierewicz: Zamach miał być wymierzony w PiS, gdyż to przedstawiciele tej partii siedzą najbliżej loży prezydenta Bronisława Komorowskiego w sejmie - powiedział Antoni Macierewicz w rozmowie z portalem Fronda.pl.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...wiadomosc.html
Co na to lekarze
|
A może to posłowie PiSu mieli wnieść trotyl i nitrogliceryne na salę obrad, zostawić ją pod swoimi ławami bo jak twierdzi Antoni autorytet oszołomstwa, siedzą pod lożą myśliwego i na znak Jarosława tego od zbawiania Polski, mieli jak często mają w zwyczaju opuścić salę obrad. "Zabijają kilkaset osób, elitę państwa w tym prezydenta co jest zbrodnią niesłychaną" - słowa wiadomo kogo.
Co robią teraz lemingi słuchające Radia Maryja, ogladające Tv Trwam i czytające GP?
Zaznaczam, że nie mam nic do tych trzech mediów.
Pancerne ławy sejmowe, trotyl, mgła czy znów spisek Tuska w płaszczu od Putina?