|
nie ma najszybszej opcji... jeździłem jakiś czas temu mniej więcej w te rejony... z dobrego pasterza w str. matecznego... po wielu godzinach spędzonych w korkach uznałem że najlepszą opcją jest dąbie ugorek... dokładniej ofiar dąbia, jana pawła, ułanów, dobrego...
nie pchaj się drugą str. na opolską... 2 godz z życia
|