Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19998
Stary 20.11.2012, 16:16
Chyba nikt nie wrzucał a myślę, że warto pooglądać "arsenał" zamachowca Polecam komentarze

http://wiadomosci.wp.pl/gid,15108413...a,galeria.html