AS82 napisał(a):

Czyli jak ktoś się nie zgadza na wysokość podatków to może wy.......ić Sejm w powietrze i bedzie usprawiedlwiony ? Nie bronie tych złodziei z Wiejskiej ,ale to lekka przesada...
|
Nie nie nie, ja nie twierdze, że ludzie mieliby przyznać rację Brunonowi, że jedynym rozwiązaniem jest podkładanie bomb tylko, że może faktycznie w państwie nie jest tak kolorowo jak przedstawia to TVN.