Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19997
Stary 20.11.2012, 15:51
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Czyli jak ktoś się nie zgadza na wysokość podatków to może wy.......ić Sejm w powietrze i bedzie usprawiedlwiony ? Nie bronie tych złodziei z Wiejskiej ,ale to lekka przesada...
Nie nie nie, ja nie twierdze, że ludzie mieliby przyznać rację Brunonowi, że jedynym rozwiązaniem jest podkładanie bomb tylko, że może faktycznie w państwie nie jest tak kolorowo jak przedstawia to TVN.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."