Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4122
Stary 20.11.2012, 15:47
I tak i nie. Rozbija się wszystko o kasę i chęci.

Postulat Nesty z gruba kreska jest fajny i generalnie się z nim zgadzam, tyle że powątpiewam czy takie nowe otwarcie teraz ma sens. Moim zdaniem nie ma na to klimatu.

Lukasz.
Odpowiedz cytując