Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
4122
20.11.2012, 15:47
I tak i nie. Rozbija się wszystko o kasę i chęci.
Postulat Nesty z gruba kreska jest fajny i generalnie się z nim zgadzam, tyle że powątpiewam czy takie nowe otwarcie teraz ma sens. Moim zdaniem nie ma na to klimatu.
Lukasz.
Lukasz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lukasz
Znajdź inne posty napisane przez Lukasz