kamikaze napisał(a):

@yarow masz rację, że może jest niewinny, nie zaprzeczam tego. Chcą wprowadzić u nas inwigilację co w "wolnej Ameryce".
Ciekawy wątek jest taki, że on chciał niby zabić (polski?) rząd, a spotkałem się na różnych stronach, że przez to piszą o nim że jest antysemitą
|
A co się najlepiej sprzedaje w mediach? Jakby napisali, że był przeciwny podnoszeniu podatków i wszechobecnej inwigilacji to ludzie mogliby się zastanawiać czy aby faktycznie nie ma racji. Słowo "antysemita" to słowo klucz w takiej kwestii. Ludzi są tak na tym punkcie wyczuleni, że od razu wydają na niego wyrok skazujący. Mogło paść jeszcze "homofob" lub "kibol" ale do tej konkretnej sytuacji nijak było to podłączyć.
PS. Oczywiście faszystą też trzeba będzie (o ile już tego nie zrobili) go nazwać. To wręcz elementarz propagandy. Mało kto wie co to słowo znaczy, ale jak ktoś jest faszystą to na pewno jest ten zły.