emj10 napisał(a):

Przyznać się, który pracuje na AR
|

Wywołałeś całe stadko potencjalnych desperatów, jak na zawołanie hihihi. Nie oszukujcie się chłopaki, wiadomo przecież że pierwotną winę ponosi oczywiście okrutny kaczor.
Wypuszczają kolejną część baśni dla lemingów, najprawdopodobniej kosztem przypadkowego człowieka.
Sprawa taka poważna że zamiast na komisję do spraw służb, trafiła do mediów. W celach promocyjnych chyba.