Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19992
Stary 20.11.2012, 14:59
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Przyznać się, który pracuje na AR
Wywołałeś całe stadko potencjalnych desperatów, jak na zawołanie hihihi. Nie oszukujcie się chłopaki, wiadomo przecież że pierwotną winę ponosi oczywiście okrutny kaczor.

Wypuszczają kolejną część baśni dla lemingów, najprawdopodobniej kosztem przypadkowego człowieka.

Sprawa taka poważna że zamiast na komisję do spraw służb, trafiła do mediów. W celach promocyjnych chyba.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 20.11.2012 o godz. 15:24.
Hej Nasz TS !!