Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 20.11.2012, 14:47
Ostatnio obstawiałeś Wisła 0-3 Śląsk. Ciekawy czy tym razem Ci się "równie poszczęści"?
Akcje oni konstruują, stwarzają, tylko, że uparli się, że wejdą z piłką w bramkę i to najbardziej irytuje. Niech strzelają zza 16. Ivica dał przykład, a nie pieprzenie się z koronkowymi akcjami, w których zawsze ktoś poda za daleko/ za mocno/ niedokładnie, albo będzie przyjmował piłkę jak Jovanović - całe wieki.
Odpowiedz cytując