|
Ostatnio obstawiałeś Wisła 0-3 Śląsk. Ciekawy czy tym razem Ci się "równie poszczęści"?
Akcje oni konstruują, stwarzają, tylko, że uparli się, że wejdą z piłką w bramkę i to najbardziej irytuje. Niech strzelają zza 16. Ivica dał przykład, a nie pieprzenie się z koronkowymi akcjami, w których zawsze ktoś poda za daleko/ za mocno/ niedokładnie, albo będzie przyjmował piłkę jak Jovanović - całe wieki.
|