Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4119
Stary 20.11.2012, 14:30
Nic a nic nie zrozumiałeś. Chodzi o jasne określenie co dalej - po prostu, nie wierzę,że Cupiał będzie firmował swoim nazwiskiem degrengoladę Wisły. Coś niedługo nastąpi, jeden sezon boss przeżyje, natomiast nie wierzę,że dalej pozwoli na takie numery.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując