|
Nic a nic nie zrozumiałeś. Chodzi o jasne określenie co dalej - po prostu, nie wierzę,że Cupiał będzie firmował swoim nazwiskiem degrengoladę Wisły. Coś niedługo nastąpi, jeden sezon boss przeżyje, natomiast nie wierzę,że dalej pozwoli na takie numery.
|