Wyświetl pojedynczy post
d.j
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19990
Stary 20.11.2012, 13:50
Odniosę się do opinii iż miała by to być osoba skrajnie nienormalna...

Z niedoszłym zamachowcem miałem okazję przez jeden rok mieć chemie...
Wydawał się człowiekiem normalnym, na naszych zajęciach nic nawet nie napominał od polityce czy materiałach wybuchowych (chemie miałem 5 lat temu...)

Na pewno mógł mieć w pewien sposób skrzywioną psychikę; jednej dłoni nie posiadał w drugiej miał tylko 3 palce (podobno stracił je właśnie w pracy)