Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19988
Stary 20.11.2012, 13:29
A od czego jest Ford Transit 3,5t?

Piękna wrzutka służb (kolejna po trotylu), która robi ludziom jeszcze większą papkę z mózgu niż to było do pomyślenia rok, czy dwa lata temu. Czasem się zastanawiam, czy tam gdzieś (u góry) nie siedzi jakiś "inżynier"-coach, który uskutecznia eksperyment z Kapeluszami De Bono na ogóle społeczeństwa czyniąc z nas największą hodowlę królików doświadczalnych na świecie.