A od czego jest Ford Transit 3,5t?
Piękna wrzutka służb (kolejna po trotylu), która robi ludziom jeszcze większą papkę z mózgu niż to było do pomyślenia rok, czy dwa lata temu. Czasem się zastanawiam, czy tam gdzieś (u góry) nie siedzi jakiś "inżynier"-coach, który uskutecznia eksperyment z Kapeluszami De Bono na ogóle społeczeństwa czyniąc z nas największą hodowlę królików doświadczalnych na świecie.