Grantar napisał(a):

Co do Quito: powinien zagrać od początku.
|
Tylko może tym razem na szpicy go spróbować, bo na skrzydle ponoć nigdy nie grał. Genkov w słabej formie, Sikorski to tam wiadomo, może niech Honduranin dostanie szanse od pierwszej minuty, gorzej raczej nie będzie. Choć skoro Iliev ma nie grać, to może najsensowniej będzie zagrać dwójką napastników tzn. Genkov-Quioto, a na skrzydłach Melikson z Boguskim. Ruch jest w fatalnej dyspozycji, miło byłoby więc nie przegrać, ale faworytami mimo wszystko nie jesteśmy.