KrzychooR napisał(a):

|
Mecz pewnie będzie wyglądał jak zwykle czyli kaszana na maxa... Tak swoja drogą skoro Iliev powoli zaczyna się już pakować to może niech Kulawik da mu szanse ustawiając go jako napastnik... W końcu w Serbii grał na tej pozycji. Ivica na skrzydle jest w 90% spotkań całkowicie bezproduktywny. Co z tego że minie 1, 2 zawodników jak do bramki zawsze ma daleko. A w niedziele pokazał że być może warto podwiesić go jako nabiegający napastnik lub normalny napastnik bo Gienkov to ostatnio tragedia Sikor jaki jest każdy widzi a Quioto pewnie do lipca na ławce będzie przesiadywał...
|
No to masz Ilieva:
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...wiadomosc.html
Co do Quito: powinien zagrać od początku.