Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 20.11.2012, 11:18
KrzychooR napisał(a):Wyświetl post
Mecz pewnie będzie wyglądał jak zwykle czyli kaszana na maxa... Tak swoja drogą skoro Iliev powoli zaczyna się już pakować to może niech Kulawik da mu szanse ustawiając go jako napastnik... W końcu w Serbii grał na tej pozycji. Ivica na skrzydle jest w 90% spotkań całkowicie bezproduktywny. Co z tego że minie 1, 2 zawodników jak do bramki zawsze ma daleko. A w niedziele pokazał że być może warto podwiesić go jako nabiegający napastnik lub normalny napastnik bo Gienkov to ostatnio tragedia Sikor jaki jest każdy widzi a Quioto pewnie do lipca na ławce będzie przesiadywał...
No to masz Ilieva:
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...wiadomosc.html

Co do Quito: powinien zagrać od początku.
Ostatnio edytowane przez Grantar : 20.11.2012 o godz. 11:29.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując