yoda79 napisał(a):

|
To nowe otwarcie niekoniecznie może jednak nastąpić, Cupiał ma chyba inne sprawy na głowie. Wiem jedno, chciałbym jasnej deklaracji-albo walko o MP albo średniactwo i ew, spadek niż mydlenie oczu.
|
Niestety nawet żeby być średniakiem trzeba już w tym momencie uzupełnić drużynę 2-3 przyzwoitymi kopaczami.