Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 20.11.2012, 00:48
Ochalik zadzwonił do pewnych osób by przyszło paru chuliganów Wisły by pilnowali terenu podczas testu wiedzy o Wiśle na rynku (zresztą nie po raz pierwszy) Potem wiadomo co było..

Owszem wazne bo dwulicowa osoba to najgorsza jednostka.

I widzę że choćbysmy 100000 raz powtórzyli że bojkot nie jest celowany w piłkarzy to taki Lukasz dalej będzie swoje pisał o jakiejś druzynie, która słabo gra. SKWK i inni srają na to, tu chodzi o normalnosc na trybunach, skoro niektórym zabierali na meczu ze Śląskiem vlepki nagradzając niektórych mandatami to co będzie dalej.. DOŚĆ !
Ostatnio edytowane przez aNouc : 20.11.2012 o godz. 00:50.
Odpowiedz cytując