|
Ochalik zadzwonił do pewnych osób by przyszło paru chuliganów Wisły by pilnowali terenu podczas testu wiedzy o Wiśle na rynku (zresztą nie po raz pierwszy) Potem wiadomo co było..
Owszem wazne bo dwulicowa osoba to najgorsza jednostka.
I widzę że choćbysmy 100000 raz powtórzyli że bojkot nie jest celowany w piłkarzy to taki Lukasz dalej będzie swoje pisał o jakiejś druzynie, która słabo gra. SKWK i inni srają na to, tu chodzi o normalnosc na trybunach, skoro niektórym zabierali na meczu ze Śląskiem vlepki nagradzając niektórych mandatami to co będzie dalej.. DOŚĆ !
Ostatnio edytowane przez aNouc : 20.11.2012 o godz. 00:50.
|