Wyświetl pojedynczy post
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4116
Stary 20.11.2012, 00:44
nesta napisał(a):Wyświetl post
W Wisle potrzeba nowego otwarcia. Czy to bedzie nowy wlasciciel, mozny sponsor czy utytulowany trener, a moze kilku dobrych zawodnikow, cos sie wydarzyc musi aby przeciac to co dzieje sie ostatnio. Dopoki nie bedzie nowego otwarcia, punktu zwrotnego to tak to sie bedzie kisic. Przeplatane porazki z wymeczonymi wygranymi i remisami.
Atmosfera przy klubie jest zla, to samo w druzynie, wszyscy sa wypaleni, graja na jakis resztkach poczucia obowiazku. Intuicyjnie sie czuje, ze w tym skladzie personalnym zaworno jesli chodzi o trenera, zawodnikow jak i prezesow, nic dobrego juz nie bedzie. Tu trzeba glebokich zmian, nowego otwarcia dla Wisly, konferencji z fanfarami, poczatku nowego etapu. Zbyt duzo juz naroslo zlych rzeczy.

Dlatego mniejsza wage przykladam ostatnio do konkretnych spotkan i wynikow, bo i tak niczego to nie zmieni. Optymizm opieram na tym, ze przez dluzszy okres czasu tak byc nie moze. Powoli dochodzi to do sciany i Cupial bedzie musial wykonac jakis ruch.
Dokładnie jak napisałeś.

Powtarzam się, ale ten projekt się już wyczerpał.

Konieczna jest niebawem jakaś konkretna deklaracja bezpośrednio z ust Cupiała, co dalej zamierza. W takiej formule jakiej obecnie funkcjonuje klub daleko już nie pociągniemy. Najbardziej irytujące jest to, że potencjał sportowy jest w dalszym ciągu bardzo duży, tyle tylko iż wykorzystujemy z tego nie więcej jak 10-20%.
Odpowiedz cytując