|
Oddzielajmy pewne sprawy zawodowe od tych sercowych. Nie wszyscy działacze klubowi powinni być kibicami Wisły, powinni działać profesjonalnie w jednym kierunku. Tam gdzie myśli się tylko sercem to traci się głowę. Kolejorz funkcjonuje najlepiej i wcale nie ma tam wszystkich miłośników klubu. Piłkarze powinni być oddani klubowi, działacze powinni robić dobrą robotę w zarządzeniu, a jakie ono jest to aż szkoda tracić język. Zero młodych talentów poza Chrapkiem i wypożyczonym Nalepą. Czekaj straszne drewno. Większość młodych piłkarzy z ME powinno być wypieprzonych! Tam grają tylko znajomości a nie umiejętności. Nie ma odpowiedniej rekrutacji, selekcji. Do momentu gdy nie stworzymy sprawnie działającego systemu szkolenia Wisły Kraków to ciągle będziemy ligowymi średniakami.
Nadeszły czasy, gdzie trudno kogoś kupić za małe pieniądze, a prawdziwe gwiazdy trzeba wychować tak jak Messi
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków S.A.
Arek Głowacki za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
|