|
Oczywiscie ze kosa to kosa, ale wami po prostu sie "przejadlem", to juz nie te same mecze co kiedys, teraz to wlasnie ta masa pikoli atakuje kasy na same slowo "Legia", z Wisla wieksze jest cisnienie, moze to przez zwiazki SWL-ACL. Jak mam wybierac wyjazd to wole na Reymonta niz do was, ale to tez z tego powodu co sie dzieje u was na trybunach, bramkach
|