Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22538
Stary 19.11.2012, 11:34
Oczywiscie ze kosa to kosa, ale wami po prostu sie "przejadlem", to juz nie te same mecze co kiedys, teraz to wlasnie ta masa pikoli atakuje kasy na same slowo "Legia", z Wisla wieksze jest cisnienie, moze to przez zwiazki SWL-ACL. Jak mam wybierac wyjazd to wole na Reymonta niz do was, ale to tez z tego powodu co sie dzieje u was na trybunach, bramkach
Odpowiedz cytując