Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22537
Stary 19.11.2012, 11:18
Sartre napisał(a):Wyświetl post
I sorry studio, ale nie kupuję tego co mówisz, że Wisła jest dla was większą kosą.
Napisał przeciez wyraznie, ze dla niego osobiscie a nie dla całego Lecha. Tak jak dla mnie najwieksza kosą jest Widzew, a dla np. Ciebie moze byc to Lech/Wisła czy tez Ruch Chorzów.
Odpowiedz cytując