Sartre napisał(a):

|
I sorry studio, ale nie kupuję tego co mówisz, że Wisła jest dla was większą kosą.
|
Napisał przeciez wyraznie, ze dla niego osobiscie a nie dla całego Lecha. Tak jak dla mnie najwieksza kosą jest Widzew, a dla np. Ciebie moze byc to Lech/Wisła czy tez Ruch Chorzów.
