Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22535
Stary 19.11.2012, 09:30
Swieto jednomeczowcow, mecz odpuscilem, niech ci co czekaja na taki mecz caly rok bula wiecej za bilety, az zaluje ze klub po stowe biletow nie zrobil, przynajmniej by cos porzadnie zarobili. Teraz przynajmniej normalni kibice przyjda na mecz, wroci normalny doping, pilkarzy niestety normalnych nadal nie przybedzie.

Szczerze wy dla mnie jestescie wieksza kosa niz Legia,
Odpowiedz cytując