Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26485
Stary 18.11.2012, 23:41
nero napisał(a):Wyświetl post
Czy dla zwykłego użytkownika telefonu, który dzwoni do żony powiedzieć że wracam z pracy na obiad, do rodziców złożyć życzenia, i czasem po taxówkę ma jakieś znaczenie czy telefon korzysta z sieci 3G czy 2G (GMS) ?

ni chu*a nie wpływa to na wysokość rachunku czy jakość rozmów.

Choć ja zauważyłem na swoim przykładzie (normalny telefon bez udziwnień w PLAY pre-paid), że jak jestem na trybie GSM to zdecydowanie szybciej wysyła się MMS, niżeli mam tryb UMTS czy tryb podwójny.

Ale skoro nie wysyłasz zdjęć, to pier*dol to .

Ew. jak masz problemy z zasięgiem - daj sobie na dzień/dwa inny tryb sieci i zobacz czy nadal znikają Ci kreski zasięgu.


====

tryb sieci 3G ma służyć właśnie/ułatwić życie tym którzy korzystają z neta, ściągają pocztę, info pogodowe itd.

Choć jak widzisz, w różnych telefonach, różnie te tryby się nazywają...
GSM
UMTS
TRYB PODWÓJNY
3G
etc.....
Ostatnio edytowane przez labtec : 18.11.2012 o godz. 23:44.
Odpowiedz cytując