Wyświetl pojedynczy post
licoo
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20730
Stary 18.11.2012, 22:51
Sensej napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj z racji przesiadki miałem okazje widziec telebim nad C.
Nad C jest telebim?
Widziałem na G tablicę świetlną na której powinien być wynik, ale oczywiście nie działała.
Odpowiedz cytując