Wyświetl pojedynczy post
calieri
Senior Member
 
 
Od: 09.2010
Skąd: Białystok

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 18.11.2012, 22:31
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Iliev przez nas się "obraził": http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...am_zwyciestwo/
Gdzie ty tam obrażanie się widzisz? Jakieś już urojenia? Raz piszecie bez nakręcania, a drugi sami się nakręcacie na piłkarzy bez powodu.
Odpowiedz cytując