Temat
:
[12 kolejka] WISŁA KRAKÓW - ŚLĄSK WROCŁAW, 18 listopada godz. 17:00
Wyświetl pojedynczy post
calieri
Senior Member
Od: 09.2010
Skąd: Białystok
Offline
#
135
18.11.2012, 22:31
silver03
napisał(a):
Iliev przez nas się "obraził":
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...am_zwyciestwo/
Gdzie ty tam obrażanie się widzisz? Jakieś już urojenia? Raz piszecie bez nakręcania, a drugi sami się nakręcacie na piłkarzy bez powodu.
calieri
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do calieri
Znajdź inne posty napisane przez calieri