WISŁAZWE napisał(a):

|
Doping dostawali za każdym razem gdy było on potrzebny, a co my w zamian otrzymaliśmy w tej rundzie?
|
No fakt, zawsze byłem pewien podziwu dla "C" i reszty więc może dlatego jestem tak zdegustowany, że nagle wszystko się zmieniło o 180 stopni .... Przyznaję też, że powody do frustracji są ...
A więc ? na następnym meczu kolejne utwory "ku pokrzepieniu" ? ...