pikey napisał(a):

|
Kolejka jak na razie układa się dla nas bardzo dobrze-porażki zaliczyły Podbeskidzie i Bełchatów. Jutro muszą być 3 pkt ze Śląskiem i widmo strefy spadkowej znacznie się oddali.
|
Kto by pomyślał 2 czy 3 lata temu, że taki test będzie uzasadniony na forum po tej stronie Błoń...