Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 18.11.2012, 18:54
piłkarze po końcowym gwizdku....odrazu zeszli do szatni.
a w pierwszej kolejności, szybko zbiegł kapitan....Radek Sobolewski.

My mamy cichy protest, a piłkarze na nas lachę kładą.... spoko.....fajnie jest...



================================================== ========


a i jszcze co do samego meczu;

3 punkty zdobyliśmy ale.....mecz był żenujący - przyznacie mi to wszyscy.
I nie fapujcie sobie z powodu tej bramki Illieva....
Odpowiedz cytując