|
piłkarze po końcowym gwizdku....odrazu zeszli do szatni.
a w pierwszej kolejności, szybko zbiegł kapitan....Radek Sobolewski.
My mamy cichy protest, a piłkarze na nas lachę kładą.... spoko.....fajnie jest...
================================================== ========
a i jszcze co do samego meczu;
3 punkty zdobyliśmy ale.....mecz był żenujący - przyznacie mi to wszyscy.
I nie fapujcie sobie z powodu tej bramki Illieva....
|