Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22530
Stary 18.11.2012, 16:58
dynek.pl
Cytat:
Ale spokojnie, Legią bym się nie podniecał - znowu sprzedadzą 2 podstawowych zawodników w zimie i na wiosnę będzie czkawka, a potem zdziwienie, że na koniec sezonu na pierwsze miejsce wczłapie się kto inny.
Sek w tym ze... rok temu zimowali majac 4 punkty straty do lidera. Jesli teraz skoncza runde majac 3 punkty przewagi to moze sie okazac ze nawet sprzedaz 2-3 grajkow nie zabierze im mistrza.

Tym bardziej ze:
a) Wraca Wolski, a ten grajek daje sporo jakosci czysto pilkarskiej
b) Polonia i Gornik nie sa w lepszej sytuacji; tez moga posprzedawac pilkarzy


Cytat:
Jak oni to zrobili w Poznaniu, że na powrót Slusarskiego przyszło 40 tyś. ludzi ?
Nie wiem jak to zrobili ale wiem ze robia to duzo lepiej od nas.


------------------------

Lysy
Cytat:
Słowo kluczowe "znowu" - tak powinna działać dobrze funkcjonująca maszyna, sprzedają wyróżniających się zawodników, a na ich miejsce mają równie dobrych.
Dokladnie! Sprzedali Rybusa; maja Koseckiego. Sprzedali Borysiuka; maja Furmana i Lukasika. Tylko za Komorowskiego musieli kogosc sciagac z zewnatrz (Suler).

To jest cos o czym tu pisze od poczatku mojej obecnosci na forum; szkolenie... znaczy nabory wlasne, scauting, ksztaltowanie i szlifowanie pilkarzy... te sprawy. W Poznaniu w ostatnim czasie tez sie za to wzieli... Za 3-4 lata zaczna zbierac pierwsze plony. Legia juz zbiera. My zbierac nie zbieramy, ani zbierac nie bedziemy. Czeka nas swietlana przyszlosc!
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 18.11.2012 o godz. 17:10.
Odpowiedz cytując