Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22529
Stary 18.11.2012, 16:56
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Ale spokojnie, Legią bym się nie podniecał - znowu sprzedadzą 2 podstawowych zawodników w zimie i na wiosnę będzie czkawka, a potem zdziwienie, że na koniec sezonu na pierwsze miejsce wczłapie się kto inny.
Słowo kluczowe "znowu" - tak powinna działać dobrze funkcjonująca maszyna, sprzedają wyróżniających się zawodników, a na ich miejsce mają równie dobrych. U nas kogo jeszcze można sprzedać? Meliksona? U nas jak w przysłowiu "zamieniał stryjek siekierkę na kijek" Obecnie jesteśmy gdzieś przy kijku, niedługo nie będzie co sprzedać.
Odpowiedz cytując