Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22526
Stary 18.11.2012, 16:39
Do czego to doszło, bym Legii zazdrościł zawodników :/ Jeszcze 4-5 lat temu może na 2-3 pozycjach mieli lepszych grajków, dziś praktycznie na każdej nas biją o 2-3 długości! Nasza "polityka transferowa" i krótkowzroczność Cupiała to jakiś horror.
Odpowiedz cytując