Temat
:
[12 kolejka] WISŁA KRAKÓW - ŚLĄSK WROCŁAW, 18 listopada godz. 17:00
Wyświetl pojedynczy post
Pele_94
Member
Od: 07.2012
Offline
#
59
18.11.2012, 12:43
Donki też mnie to zastawia, jak przychodził do Wisły i mówiło się o stawianiu na młodych myślałem, że dostanie swoją szanse. Na początku sezonu wydaje mi się, że był kontuzjowany.
Pele_94
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pele_94
Znajdź inne posty napisane przez Pele_94