|
Jak to jest z tymi przecenami w internecie?Pojawiło sie trochę firm oferujących markowe rzeczy 30,50 a nawet 80% taniej.Ostatnio słyszałem,że "66 procent" wysyłało podrubki albo nie wysyłało zamówionego towaru ( o dziwo oferują nadal )
Zaufać i kupić może gdzie indziej czy nie ma pewności czy towar jest całkowicie oryginalny?
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!
|