Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8925
Stary 17.11.2012, 23:24
cinekw napisał(a):Wyświetl post
Bez przesady, Strefa Kiboli (chyba to miałeś na myśli?) ma rzeczy przeznaczone dla określonej grupy, oficjalny sklep być musi, ale na pewno nie w takiej formie jak teraz. Teraz każda osoba, która nie jest na meczu pierwszy raz, wie, że jak na zakupy to do R22 i ma racje.
Nie, nie o to mu chodzi, chodzi mu o Strefę Kibica położoną na sektorze D, gdzie można kupić bilety
Odpowiedz cytując