cinekw napisał(a):

Bez przesady, Strefa Kiboli (chyba to miałeś na myśli?) ma rzeczy przeznaczone dla określonej grupy, oficjalny sklep być musi, ale na pewno nie w takiej formie jak teraz. Teraz każda osoba, która nie jest na meczu pierwszy raz, wie, że jak na zakupy to do R22 i ma racje.
|
Nie, nie o to mu chodzi, chodzi mu o Strefę Kibica położoną na sektorze D, gdzie można kupić bilety
