luke1906 napisał(a):

|
Zresztą to samo się tyczy tego śmiesznego Wiślackiego Świata. Stadion gotowy od dawna, a klubowy sklep mieści się w baraku. Ten burdelik ze zjebaną obsługą idealnie odzwierciedla sytuację w klubie.
|
Dla mnie w ogóle dziwne, że on funkcjonuje jak jest Strefa Kibica, sam się zdziwłem jak się jakoś parę miesięcy temu dowiedziałem. Marnowanie kasy na pracowników itp.