Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8922
Stary 17.11.2012, 20:01
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
Zresztą to samo się tyczy tego śmiesznego Wiślackiego Świata. Stadion gotowy od dawna, a klubowy sklep mieści się w baraku. Ten burdelik ze zjebaną obsługą idealnie odzwierciedla sytuację w klubie.
Dla mnie w ogóle dziwne, że on funkcjonuje jak jest Strefa Kibica, sam się zdziwłem jak się jakoś parę miesięcy temu dowiedziałem. Marnowanie kasy na pracowników itp.
Odpowiedz cytując