Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Sensej
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: z tamtąd gdzie mnie nie chcą

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8919
Stary 17.11.2012, 18:55
Cyrk ta wymiana biletów.

Daja bilet pierwszy z brzegu nie ma mozliwosci wyboru sektora zeby siedziec razem ze znajomymi na jednym, bo cos czuje ze nie bedzie przejscia miedzy G12 a G45.

Kierownika tego burdelu nie ma oczywscie i nie ma z kim porazmawiac na ten temat. Według ludzi i tak mi klub łaske zrobił że mnie przesadził

Ogolnie jeden burdel ktorego kumlacje zobaczymy jutro przed meczem.


Oficjalnie oświadczam, że nie zakupie żadnej rzeczy z której jakikolwiek zysk może iść na klub. Skoro ja jestem ich wrogiem, to procz karnetu nic od nich nie kupie. Nawet coli na meczu zeby nie daj boze wiecej kasy z cateringu mieli.
Odpowiedz cytując