Wyświetl pojedynczy post
chudy_TSW
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: za górami za lasami ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1406
Stary 17.11.2012, 17:15
Kupiłem w czwartek Fiata Seicento i dziś już ku*** (sorry za przekleństwa ale się tak wku*** że dramat) mianowicie strasznie coś trze jak puszczam sprzęgło jak wcisnę sprzęgło to cisza silnik pracuje normalnie jak myślicie co może być przyczyną ? sprzęgło, skrzynia !!
>>>>>>>>>>M.j.M.t.W.<<<<<<<<<<
Odpowiedz cytując