Temat
:
[12 kolejka] WISŁA KRAKÓW - ŚLĄSK WROCŁAW, 18 listopada godz. 17:00
Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
54
17.11.2012, 16:12
Jutro wygrywamy po meczu o którym najlepiej będzie natychmiast zapomnieć.
Będą "atrakcje", ale pewnie nie związane z bieganiem panów w krótkich spodenkach po boisku.
Elefant
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Elefant