El'kabat napisał(a):

Miało być wspólne święto,będzie w....... po cichu.
1-2 i może w końcu ktoś weźmie za jaja tą bandę piłkarzyków.
|
Przecież oni nie mają jaj, znudziło mi się już czytanie wywiadów na głównej stronie jak to piłkarze są źli/ wkurzeni że znowu im się wygrać nie udało.. Że następnym razem się postarają i w ogóle.
Przydało by się aby w końcu udowodnili to na boisku a nie w przed i po meczowych wywiadach.