Temat
:
[12 kolejka] WISŁA KRAKÓW - ŚLĄSK WROCŁAW, 18 listopada godz. 17:00
Wyświetl pojedynczy post
armani199
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
51
17.11.2012, 15:01
Jestem optymistą dlatego zakładam że ze Śląskiem będzie co najwyżej tylko 0:1 w plecy
armani199
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do armani199
Znajdź inne posty napisane przez armani199