Wyświetl pojedynczy post
Wygiwares_od_bumbulatora
Banita
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19954
Stary 17.11.2012, 13:59
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
możesz rozwinąć ?


Nadchodzą czasy gdzie praca będzie tylko dla mocno wykwalifikowanych osób.
Co to znaczy wykwalifikowana osoba ? Bo jeżeli chodzi o doświadczenie zawodowe to dalej nikt nie bedzie mial dobrej pracy bo niby skad ma miec doswiadczenie jak wczesniej go nie mial gdzie zdobyć ? Jezeli chodzi o wyksztalcenie to tez nie za bardzo z tymi kwalifikacjami bo taki ktos po studiach raczej "nic" nie umie jako inżynier np. bo trzeba praktyki tak samo.Ogólnie to nic nie nadchodzi tylko bedzie tak samo jak kiedyś i dzisiaj..znajomości