Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 17.11.2012, 13:58
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Ależ jesteś demagog.
Dobrze sobie zdajesz sprawę, że nie chodzi o jakieś 3 punkty zdobyte w dowolnym czasie, tylko o te akurat 3 punkty "zdobyte" w tej wlasnie kolejce.
A jesli nie zdajesz sobie z tego sprawy, tym gorzej
Nie większy od Ciebie, który wyklucza jakąkolwiek możliwość uczciwego zdobycia 3 punktów przez Śląska w tym meczu. Uczciwego tzn. takiego, że Wisła grała normalnie i okazała się zwyczajnie słabsza i przegrała tamten mecz. Nawet nie chodzi o to, żeby Wisła grała na 100% w tym meczu bo powiedzmy szczerze, te grajki nigdy nie grają na maksa, nawet przeciwko Legii czy Cracovii. Moim zdaniem mecz był czysty jak łza. Wisła zagrała swoje, czyli na jakieś 60-70% możliwości, czyli tyle samo co z innymi rywalami i poległa. Śląsk zabrał co jego. Żadnych prezentów nie było. A jeśli był to trzeba mówić, że Wisła rozdawała prezenty cały sezon, wszystkim: Śląskowi 3 pkt, Legii 4pkt, Cracovii 3 pkt, Ruchowi 3 pkt itd. Terminarz nie ma tu nic do rzeczy.


Edit: W najgorszym przypadku kolejka na remis. Główni rywale do spadku, Bełchatów i Podbeskidzie zgodnie przegrały swoje mecze.
Ostatnio edytowane przez thechris : 17.11.2012 o godz. 16:46.
Odpowiedz cytując