Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1495
Stary 17.11.2012, 13:00
rabi86 zarejestrowałem sie ale żadnego hasła podczas rejestracji na głównej nie wpisywałem bo nie było żadnej rubryki dotyczącej hasła.Może bynajmniej ktoś zapodać instrukcje jak sie zarejstrować i skąd wziąść to hasłoalbo bynajmniej zapodać bynajmniej przykładowe hasło do rejestracji które odpaliBende bardzo wdzięczny za pomoc
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 17.11.2012 o godz. 13:06.
Odpowiedz cytując