rabi86 zarejestrowałem sie ale żadnego hasła podczas rejestracji na głównej nie wpisywałem bo nie było żadnej rubryki dotyczącej hasła.Może bynajmniej ktoś zapodać instrukcje jak sie zarejstrować i skąd wziąść to hasło

albo bynajmniej zapodać bynajmniej przykładowe hasło do rejestracji które odpali



Bende bardzo wdzięczny za pomoc