Buduja biurowców ile wlezie,bo outsorcing sie do Krakowa pcha. Ciekawe tylko co kiedy wszyscy przeniosą się gdzie indziej. Już dwie firmy mają problem z naborem pracowników. Ale co się dziwić, robota urzędnika mało kogo zaczyna interesować.
I co wtedy, przerobią biurowce na mieszkania ?
