Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4114
Stary 16.11.2012, 16:34
nesta napisał(a):Wyświetl post
W Wisle potrzeba nowego otwarcia. Czy to bedzie nowy wlasciciel, mozny sponsor czy utytulowany trener, a moze kilku dobrych zawodnikow, cos sie wydarzyc musi aby przeciac to co dzieje sie ostatnio. Dopoki nie bedzie nowego otwarcia, punktu zwrotnego to tak to sie bedzie kisic. Przeplatane porazki z wymeczonymi wygranymi i remisami.
Atmosfera przy klubie jest zla, to samo w druzynie, wszyscy sa wypaleni, graja na jakis resztkach poczucia obowiazku. Intuicyjnie sie czuje, ze w tym skladzie personalnym zaworno jesli chodzi o trenera, zawodnikow jak i prezesow, nic dobrego juz nie bedzie. Tu trzeba glebokich zmian, nowego otwarcia dla Wisly, konferencji z fanfarami, poczatku nowego etapu. Zbyt duzo juz naroslo zlych rzeczy.

Dlatego mniejsza wage przykladam ostatnio do konkretnych spotkan i wynikow, bo i tak niczego to nie zmieni. Optymizm opieram na tym, ze przez dluzszy okres czasu tak byc nie moze. Powoli dochodzi to do sciany i Cupial bedzie musial wykonac jakis ruch.
Też tak uważam.

Trzeba machnąć ręką na ten sezon i kolejne mecze bo jakoś się zapewne doczołgamy do bezpiecznego miejsca na koniec sezonu, jednak kluczowy będzie ruch Bogusława Cupiała który zapewne niedługo nastąpi.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując