Czyli odpowiadasz sondażem na sondaż. Ciekawie

Dla sondażożerców polecam stronkę, która chyba jako pierwsza w końcu zaczęła zbierać sondaże w jednym miejscu i tworzyć ich archiwum (wcześniej było tylko angielskie wiki).
http://ewybory.eu/zestawienie-sondazy/
Gwiaździsty, przecież jak powiedział jeden z twoich guru podatkowych na zamkniętej konferencji - "Tylko idiota nie korzysta z optymalizacji podatkowej i płaci więcej niż 20% podatków" - więc ja staram się do idiotów nie zaliczać. Nie wiem jak Ty, a może wiem
Kaczyński nierób też nie będzie całe życie siedział przy korycie, więc zarówno jak Pawlaki, czy Tuski będzie zastąpiony przez nową generację. Mój miły zwalczaczu spłeczniaków i samorządowców dłubiący jedynie w nosie życzę powodzenia w świeżym rozdaniu.